שירות דודי שמש קולטי שמש


אחד הדברים החשובים ביותר ברכישת דוד שמש או בהחלפת דוד שמש ישן בחדש הוא איכות שירות התיקונים והתחזוקה להם אתם זוכים מהחברה המתקינה. דוד שמש איכותי המותקן היטב ומתוחזק היטב יכול ללוות את המקלחות שלכם בחמימות נעימה במשך חמש עשרה שנה ואפילו יותר. שירות טוב יכול ללוות אתכם משך כל התקופה הזאת וגם בדוד הבא, כך שמדובר ממש במערכת יחסים ביניכם לבין הטכנאי או שירות ההתקנה. מומלץ מאוד לבחור בשירות המומלץ על ידי מישהו שאתם מכירים וסומכים על דעתו, שכבר התנסה באיכות השירות של החברה ובחן אותה לאורך זמן.

שירות טוב לדודי שמש הוא שירות אמין, מקצועי, זמין, הוגן ויוזמתי.

אמינות – צפו מהשירות לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר עבורכם : מתי כדי לנקות, להוסיף ווסת, להחליף את הדוד.

מקצוענות – צפו מהשירות להכיר את כל הפתרונות לגבי מיקום או שינוי מיקום של הדוד, לגבי נזילות או בעיות בסירקולציה. שירות טוב הוא שירות עם ניסיון – שכבר ראה את כל הבעיות האפשריות והתנסה בפתרון שלהן כך שהוא לא צריך לעשות ניסויים על חשבונכם.

זמין – ודאו שהחברה המספקת את השירות מסוגלת להגיע אליכם בתוך פרק זמן סביר, בכל ימות השנה וגם בתקופות לחץ, אחרת תשארו בשיא החורף בלי מים חמים ותחכו לשירות שיתפנה אליכם.

הוגן – אתם צריכים להיות רגועים שהמחירים עבור תיקונים ועזרים נוספים הם מחירים הוגנים ולא עושים עליכם 'קופה'. שירות טוב רוצה שתשארו לקוחות שלו כל החיים ולא ינסה לעקוץ אתכם.

יוזמתי – שירות טוב ימליץ לכם בחום על פעולות מניעה נדרשות שיאריכו את חיי הדוד (כמו ניקיונות תקופתיים או התקנת ווסת נזילות ותרמוסטט) ולא יתקין לכם את הדוד ויעלם בלי להדריך אתכם בצרכי התחזוקה של הדוד.

 דודי שמש  קולטי שמש

Find us on Google+


 

 

טלפון להזמנות : 0522-560907 טלפקס: 03-5590982

דואר אלקטרוני :  ronic1963@gmail.com
 
© כל הזכויות שמורות למגה אנרג'י דודי שמש יצאת צדיק